החלקה אורגנית

היתרונות של החלקה אורגנית

ישנם לא מעט סוגים ושיטות של החלקת שיער. מכיוון שזוהי פעולה מאד מבוקשת, השיטות מתפתחות כל הזמן ועונות על מגוון רחב יותר של סוגי שיער ושל צרכים שונים. החלקה אורגנית היא שיטה חדשה יחסית והיא נחשבת לשיטה הבטוחה והמומלצת מכולן מכיוון שבשונה משיטות אחרות היא אינה מכילה חומרים כימיים מסוכנים והשימוש בה לא מסכן את הבריאות. בנוסף, היא נחשבת לשיטה שלא רק שלא פוגעת בשיער אלא אף תורמת לו, מזינה אותו בחומרים בריאים ואף יכולה לעזור לו להשתקם מנזקי ייבוש בחום ומנזקי חומרי הבהרת שיער.

לפני שאת בוחרת בסוג החלקת השיער המבוקש, כדאי שתכירי את יתרונותיה של ההחלקה האורגנית:

  • החלקה אורגנית נחשבת לבטוחה ולכזאת שאינה פוגעת בבריאות או בשיער.
  • החלקה אורגנית לא פוגעת בסביבה.
  • החלקה אורגנית מבטיחה תוצאות שלא נופלות מסוגים אחרים של החלקת שיער.
  • החלקה אורגנית נותנת לשיער מראה בריא, זוהר וטבעי.
  • החלקה אורגנית משקמת את השיער מבפנים בשל החומרים מהם היא עשויה.
  • החומרים מהם עשויה החלקה אורגנית הם טבעיים ואורגניים. בדרך כלל היא תכיל ויטמינים, מינרלים, חומרים כמו חמאת שיאה שידועה כמצויינת לטיפול בשיער והדבר החשוב ביותר: היא אינה מכילה אמוניה ופורמלין, שיוצרים נזק לשיער ואף פוגעים בבריאות.
  • החלקה אורגנית מבטיחה חיים רגילים וקלים, לפחות מהצד של השיער שלך. תוכלי להיכנס לבריכה, לים, לרוח, לחפוף ועוד בלי לדאוג. השיער שלך ישתנה לטובה.
  • החלקה אורגנית תעניק לך שיער חלק ודורשת טיפול בשורשים אחת לחצי שנה בערך.

החלקה אורגנית: איכות זה כל הסיפור

כשמדובר בשיער שלך, לא כדאי להתפשר. חשוב לבחור בשיטה שמבטיחה שימוש בחומרים הטובים ביותר ובכזו שמאושרת לשימוש על ידי משרד הבריאות ועומדת בתקנים המחמירים ביותר. בשנים האחרונות ארעו לא מעט תאונות ופגיעה פיזית של ממש בשל ביצוע החלקת שיער שאינה עומדת בתקנים. לאחר מכן, כשווידאת שהשיטה בה בחרת היא הבטוחה והטובה ביותר, חשוב לאבחן את שיערך על ידי איש מקצוע כדי לדעת באיזה סוג של החלקת שיער לבחור ומהו הטיפול המתאים לשיערך. החלקה אורגנית מומלצת כמעט לכל סוגי השיער מכיוון שהיא לא רק שלא פוגעת בשיער אל להיפך – היא מזינה אותו ועוזרת לו להשתקם. אם את רגילה להבהיר את השיער ולייבשו בחום, השיער שלך בוודאי שביר ופגיע והחלקה אורגנית יכולה להיות פתרון מצויין עבורך ועובר שיערך.