החלקה ללא מחליק

היתרונות של החלקה ללא מחליק

ישנם אינספור סוגים ושיטות להחלקת שיער. כיוון שמדובר בתהליך מאד נפוץ ומאוד מבוקש ישנה התפתחות מתמידה בתחום וישנן אינספור שיטות לקבלת התוצאה: שיער חלק וקל לסידור לאורך זמן. החלקה ללא מחליק היא שיטה חדישה יחסית שהיתרון הגדול שלה הוא שהיא נחשבת לבטוחה ובריאה. כיצד? הסיבה לכך טמונה בחומרים מהם היא עשויה, שאינם כוללים חומרים כימיים רעילים ומסוכנים כמו בשיטות החלקת שיער אחרות. ולא רק שהחלקה ללא מחליק אינה פוגעת בשיער, היא גם מעשירה אותו בחומרים מצוינים שמזינים אותו ועוזרים לו להבריא ולהשתקם מנזקי עבר כמו עיצוב בחום.

רגע לפני שאת בוחרת את סוג החלקת השיער המבוקש, כדאי שתדעי כמה דברים חשובים על החלקה ללא מחליק, שנקראת גם החלקה אורגנית:

  • החלקה ללא מחליק אינה פוגעת בבריאות שיערך ונחשבת בטוחה לשימוש.
  • החלקה ללא מחליק לא יוצרת נזק לסביבה.
  • החלקה ללא מחליק תעניק לך שיער חלק לאורך זשמן, בדיוק כמו סוגי החלקה אחרים, רק עם פחות נזק לך ולסביבה.
  • החלקה ללא מחליק תורמת לשיער מלא, בריא ובעל מראה טבעי וזוהר.
  • החלקה ללא מחליק תשקם את שיערך מבפנים וזאת בשל החומרים הבריאים שהיא מכילה.
  • החלקה ללא מחליק מכילה חומרים אורגניים, ויטמינים ומינרלים שמעשירים את שיערך. היא אינה מכילה חומרים כימיים מסוכנים כמו פורמלין.
  • החלקה ללא מחליק תעניק לך שיער חלק, כמו שחלמת עליו. לא תצטרכי יותר להיאבק בשיערך ולהקדיש כל כך הרבה זמן וכסף לפעולות שרק גורמות לשיערך נזק.
  • עם החלקה ללא מחליק תוכלי ללכת לים ולבריכה, לחפוף, לא לחשוש מגשם, ולהנות מכל רגע, בלי לחשוב על שיערך.

החלקה ללא מחליק: שיער חלק ללא פשרות

כשמדובר בבריאות שלך ובשיער שלך, עדיף מאד לא להתפשר. כדאי לבחור בשיטה שתבטיח לך את החומרים הכי טובים ובריאים, כזאת שמאושרת על ידי משרד הבריאות ונחשבת בטוחה לשימוש. בעבר כבר ארעו תאונות קשות שהביאו נשים להתאשפז בבית החולים בגלל הרעלה שנגרמה על ידי שימוש לא נכון בחומרים מסוכנים להחלקת שיער. חשוב בנוסף, ששיערך יעבור אבחון כלשהו על ידי בעל מקצוע שידע להמליץ לך על השיטה הטובה ביותר עבורך ועבור שיערך. החלקה ללא מחליק עשויה להיות השיטה הנכונה לך מכיוון שהיא מתאימה לרוב סוגי השיער, מכיוון שהיא בריאה ומכיוון שהיא מחזיקה זמן רב ללא פשרות על האיכות ועל הבריאות.