החלקה ביתית

כמה דברים מעניינים ששווה לדעת על החלקה ביתית

דמייני עולם שבו את לא הולכת לישון בכל לילה אחרי טקס ארוך בו חפפת, סירקת, מרחת, הדבקת, קלעת, פיזרת ואספת שוב את שיערך, כל זאת בתקווה שלמחרת בבוקר תתעוררי ליום שיער מוצלח. נשים רבות בישראל ניחנו בשיער ישראלי טיפוסי, בין גלי למתולתל ומשקיעות זמן רב וכסף רב כדי לשמור על שיערן מסודר ובעל מראה טוב.

השיטות להחלקת שיער בימינו רבות ומגוונות. משלל מכשירים שמחליקים את השיער דרך חומרים שונים שמשפיעים על צורתו. המשותף לכל השיטות הללו הוא שהן, ברובן, מאד לא בריאות לשיער. המזל הוא שכיום כבר אין צורך להתפשר בכל הנוגע להחלקת שיער. אפשר לבצע החלקת שיער אפקטיבית, עם תוצאות מעולות שמחזיקות כמה חודשים, בלי לשים על השיער חומרים שאינם בריאים לו ויוצרים נזק ארוך טווח.

למה דווקא החלקה ביתית?

נכון, החלקת שיער זו החלקת שיער, והנזקים של חומרים כמו פורמלין או מכשירים שמעצבים את השיער בחום, לא מראים אותותיהם מיד לאחר הטיפול, אך לאורך זמן, השיער שהיה בתחילה גמיש וחיוני, הולך ומתייבש, נשבר, נחלש ובקרים קיצוניים אף נושר ומתדלדל.

כעת, ניתן להחליק את השיער בלי לדאוג מתוצאות שכאלה. החלקת שיער ביתית היא הפתרון המושלם עבור מי שמאסה בהתעסקות בשיערה ומעוניינת בשיער חלק, יפה, קל לסידור ובעל מראה חיוני ומלא ברק טבעי.

תוכלי לעשות את כל הדברים שאת אוהבת בלי לדאוג איך הם ישפיעו על שיערך. תוכלי לשחות בים או בבריכה, לחפוף את השיער, לטייל בגשם, להזיע בחדר הכושר. תוכלי לעשות הכל ולעדיין להנות משיער חלק.

מהי החלקה ביתית?

החלקה ביתית, הידועה גם כהחלקה אורגנית או מינרלית, עשויה מחומרים אורגניים, ויטמינים ומינרלים שבריאים לשיערך. בדרך כלל היא גם מועשרת בקרטין, החלבון ממנו עשויה השערה. החומרים הללו, לא רק שאינם יוצרים נזק לשיער, הם תורמים ליכולתו להבריא ולהתאושש מנזקים שנגרמו לו בעבר.

איך עושים החלקה ביתית?

החלקה ביתית היא פעולה קלה מאד. ממש כמו צביעת השיער באופן ביתי, עלייך לוודא כי יש בידייך את כלי העזר המתאימים וכי את מבינה את הוראות השימוש. אם את מסתבכת, מומלץ ליצור קשר עם החברה המשווקת ולהתייעץ או לפנות לאיש מקצוע – ספר או מעצב שיער שיוכלו להנחות אותך בתהליך.

חשוב להקפיד לאחר הטיפול להמשיך ולהעשיר את שיערך במרכיבים שישמרו על החלקת השיער ועל חיוניותו. כמו כן, אחת לכמה חודשים, מומלץ לחזור על פעולת ההחלקה כדי לשמר את תוצאותיה.